_MG_1333Beata B. Litwin
Łączy w obecnej pracy swoje dwie największe życiowe pasje: języki obce oraz prawo.

Z wykształcenia: prawniczka, romanistka, anglistka, tłumaczka, językoznawca; z zamiłowania: poliglotka, trener biznesowy oraz pedagog. Specjalizuje się w szkoleniach z Business English oraz Legal English.

Wiedzę praktyczną oraz doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała pracując przez ponad dziesięć lat w brytyjskich oraz amerykańskich korporacjach. Zyskała w nich miano „Polki, która nie brzmi jak Polka”. Uczenie innych oraz w rezultacie obserwowanie, jak dzięki zdobytej wiedzy jej studenci pną się na coraz wyższe szczeble kariery, jest i zawsze było jej największą radością.

Tajemnicą powodzenia jej metod edukacyjnych jest osobiste podejście do każdego ze studentów, które jest niewątpliwym celem prowadzonych przez nią szkoleń, zaraz po identyfikacji ich indywidualnych potrzeb językowych.

Integralną częścią każdego z oferowanych kursów jest praca własna. Jednak nie musi ona polegać wyłącznie na żmudnym zapamiętywaniu potrzebnych zwrotów – edukacja własna może zarówno sprawiać przyjemność, jak i przynosić natychmiastową satysfakcję.

Przez szesnaście lat nauczania zaufanie do niej jako do nauczyciela i przewodnika nie zostało zawiedzione – wyrazem tego są opinie studentów. Poziom świadczonych usług potwierdzają osoby, które współpracują z nią od wielu lat. Sama zaś autorka poprzez uczestnictwo w konferencjach i seminariach, dba nieustannie o rozwój osobisty, nie tylko aby zapewnić studentom należyty poziom nauczania, ale także aby nie ustąpić pola pędzącej do przodu reszcie świata.